Vishay Dale RWR81N10R2FSBSL
RWR81N10R2FSBSL
Part No.:
RWR81N10R2FSBSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR81N10R2FSBSL.pdf
Description:
RES 10.2 OHM 1W 1% WW AXIAL