Vishay Dale RWR81N10R5FSRSL
RWR81N10R5FSRSL
Part No.:
RWR81N10R5FSRSL
Datasheet:
RWR81N10R5FSRSL.pdf
Description:
RES 10.5 OHM 1W 1% WW AXIAL