Vishay Dale RWR81N1100FSBSL
RWR81N1100FSBSL
Part No.:
RWR81N1100FSBSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR81N1100FSBSL.pdf
Description:
RES 110 OHM 1W 1% WW AXIAL