Vishay Dale RWR81N1100FSRSL
RWR81N1100FSRSL
Part No.:
RWR81N1100FSRSL
Datasheet:
RWR81N1100FSRSL.pdf
Description:
RES 110 OHM 1W 1% WW AXIAL