Vishay Dale RWR81N1200FSRSL
RWR81N1200FSRSL
Part No.:
RWR81N1200FSRSL
Datasheet:
RWR81N1200FSRSL.pdf
Description:
RES 120 OHM 1W 1% WW AXIAL