Vishay Dale RWR81N1210FSRSL
RWR81N1210FSRSL
Part No.:
RWR81N1210FSRSL
Datasheet:
RWR81N1210FSRSL.pdf
Description:
RES 121 OHM 1W 1% WW AXIAL