Vishay Dale RWR81N12R1FSBSL
RWR81N12R1FSBSL
Part No.:
RWR81N12R1FSBSL
Datasheet:
RWR81N12R1FSBSL.pdf
Description:
RES 12.1 OHM 1W 1% WW AXIAL