Vishay Dale RWR81N1300DRS70
RWR81N1300DRS70
Part No.:
RWR81N1300DRS70
Datasheet:
RWR81N1300DRS70.pdf
Description:
RES 130 OHM 1W 0.5% WW AXIAL