Vishay Dale RWR81N1300FSRSL
RWR81N1300FSRSL
Part No.:
RWR81N1300FSRSL
Datasheet:
RWR81N1300FSRSL.pdf
Description:
RES 130 OHM 1W 1% WW AXIAL