Vishay Dale RWR81N1330FSRSL
RWR81N1330FSRSL
Part No.:
RWR81N1330FSRSL
Datasheet:
RWR81N1330FSRSL.pdf
Description:
RES 133 OHM 1W 1% WW AXIAL