Vishay Dale RWR81N13R0FSBSL
RWR81N13R0FSBSL
Part No.:
RWR81N13R0FSBSL
Datasheet:
RWR81N13R0FSBSL.pdf
Description:
RES 13 OHM 1W 1% WW AXIAL