Vishay Dale RWR81N13R7FSRSL
RWR81N13R7FSRSL
Part No.:
RWR81N13R7FSRSL
Datasheet:
RWR81N13R7FSRSL.pdf
Description:
RES 13.7 OHM 1W 1% WW AXIAL