Vishay Dale RWR81N14R3FSRSL
RWR81N14R3FSRSL
Part No.:
RWR81N14R3FSRSL
Datasheet:
RWR81N14R3FSRSL.pdf
Description:
RES 14.3 OHM 1W 1% WW AXIAL