Vishay Dale RWR81N1500FSRSL
RWR81N1500FSRSL
Part No.:
RWR81N1500FSRSL
Datasheet:
RWR81N1500FSRSL.pdf
Description:
RES 150 OHM 1W 1% WW AXIAL