Vishay Dale RWR81N1510FSBSL
RWR81N1510FSBSL
Part No.:
RWR81N1510FSBSL
Datasheet:
RWR81N1510FSBSL.pdf
Description:
RES 151 OHM 1W 1% WW AXIAL