Vishay Dale RWR81N15R0FSBSL
RWR81N15R0FSBSL
Part No.:
RWR81N15R0FSBSL
Datasheet:
RWR81N15R0FSBSL.pdf
Description:
RES 15 OHM 1W 1% WW AXIAL