Vishay Dale RWR81N1650FSBSL
RWR81N1650FSBSL
Part No.:
RWR81N1650FSBSL
Datasheet:
RWR81N1650FSBSL.pdf
Description:
RES 165 OHM 1W 1% WW AXIAL