Vishay Dale RWR81N1820FSBSL
RWR81N1820FSBSL
Part No.:
RWR81N1820FSBSL
Datasheet:
RWR81N1820FSBSL.pdf
Description:
RES 182 OHM 1W 1% WW AXIAL