Vishay Dale RWR81N1870FSBSL
RWR81N1870FSBSL
Part No.:
RWR81N1870FSBSL
Datasheet:
RWR81N1870FSBSL.pdf
Description:
RES 187 OHM 1W 1% WW AXIAL