Vishay Dale RWR81N18R0FSBSL
RWR81N18R0FSBSL
Part No.:
RWR81N18R0FSBSL
Datasheet:
RWR81N18R0FSBSL.pdf
Description:
RES 18 OHM 1W 1% WW AXIAL