Vishay Dale RWR81N18R2FSBSL
RWR81N18R2FSBSL
Part No.:
RWR81N18R2FSBSL
Datasheet:
RWR81N18R2FSBSL.pdf
Description:
RES 18.2 OHM 1W 1% WW AXIAL