Vishay Dale RWR81N1R00FSRSL
RWR81N1R00FSRSL
Part No.:
RWR81N1R00FSRSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR81N1R00FSRSL.pdf
Description:
RES 1 OHM 1W 1% WW AXIAL