Vishay Dale RWR81N1R18FSBSL
RWR81N1R18FSBSL
Part No.:
RWR81N1R18FSBSL
Datasheet:
RWR81N1R18FSBSL.pdf
Description:
RES 1.18 OHM 1W 1% WW AXIAL