Vishay Dale RWR81N1R40FSBSL
RWR81N1R40FSBSL
Part No.:
RWR81N1R40FSBSL
Datasheet:
RWR81N1R40FSBSL.pdf
Description:
RES 1.4 OHM 1W 1% WW AXIAL