Vishay Dale RWR81N1R62FSBSL
RWR81N1R62FSBSL
Part No.:
RWR81N1R62FSBSL
Datasheet:
RWR81N1R62FSBSL.pdf
Description:
RES 1.62 OHM 1W 1% WW AXIAL