Vishay Dale RWR81N1R78FSBSL
RWR81N1R78FSBSL
Part No.:
RWR81N1R78FSBSL
Datasheet:
RWR81N1R78FSBSL.pdf
Description:
RES 1.78 OHM 1W 1% WW AXIAL