Vishay Dale RWR81N1R82FSBSL
RWR81N1R82FSBSL
Part No.:
RWR81N1R82FSBSL
Datasheet:
RWR81N1R82FSBSL.pdf
Description:
RES 1.82 OHM 1W 1% WW AXIAL