Vishay Dale RWR81N1R91FSBSL
RWR81N1R91FSBSL
Part No.:
RWR81N1R91FSBSL
Datasheet:
RWR81N1R91FSBSL.pdf
Description:
RES 1.91 OHM 1W 1% WW AXIAL