Vishay Dale RWR81N2200FSBSL
RWR81N2200FSBSL
Part No.:
RWR81N2200FSBSL
Datasheet:
RWR81N2200FSBSL.pdf
Description:
RES 220 OHM 1W 1% WW AXIAL