Vishay Dale RWR81N2260FSRSL
RWR81N2260FSRSL
Part No.:
RWR81N2260FSRSL
Datasheet:
RWR81N2260FSRSL.pdf
Description:
RES 226 OHM 1W 1% WW AXIAL