Vishay Dale RWR81N22R1FSRSL
RWR81N22R1FSRSL
Part No.:
RWR81N22R1FSRSL
Datasheet:
RWR81N22R1FSRSL.pdf
Description:
RES 22.1 OHM 1W 1% WW AXIAL