Vishay Dale RWR81N22R6FSRSL
RWR81N22R6FSRSL
Part No.:
RWR81N22R6FSRSL
Datasheet:
RWR81N22R6FSRSL.pdf
Description:
RES 22.6 OHM 1W 1% WW AXIAL