Vishay Dale RWR81N2490FSBSL
RWR81N2490FSBSL
Part No.:
RWR81N2490FSBSL
Datasheet:
RWR81N2490FSBSL.pdf
Description:
RES 249 OHM 1W 1% WW AXIAL