Vishay Dale RWR81N24R3FSBSL
RWR81N24R3FSBSL
Part No.:
RWR81N24R3FSBSL
Datasheet:
RWR81N24R3FSBSL.pdf
Description:
RES 24.3 OHM 1W 1% WW AXIAL