Vishay Dale RWR81N24R9FSBSL
RWR81N24R9FSBSL
Part No.:
RWR81N24R9FSBSL
Datasheet:
RWR81N24R9FSBSL.pdf
Description:
RES 24.9 OHM 1W 1% WW AXIAL