Vishay Dale RWR81N2700FSRSL
RWR81N2700FSRSL
Part No.:
RWR81N2700FSRSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR81N2700FSRSL.pdf
Description:
RES 270 OHM 1W 1% WW AXIAL