Vishay Dale RWR81N2710DRS73
RWR81N2710DRS73
Part No.:
RWR81N2710DRS73
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR81N2710DRS73.pdf
Description:
RES 271 OHM 1W 0.5% WW AXIAL