Vishay Dale RWR81N2800FSBSL
RWR81N2800FSBSL
Part No.:
RWR81N2800FSBSL
Datasheet:
RWR81N2800FSBSL.pdf
Description:
RES 280 OHM 1W 1% WW AXIAL