Vishay Dale RWR81N2940FSRSL
RWR81N2940FSRSL
Part No.:
RWR81N2940FSRSL
Datasheet:
RWR81N2940FSRSL.pdf
Description:
RES 294 OHM 1W 1% WW AXIAL