Vishay Dale RWR81N2R05FSRSL
RWR81N2R05FSRSL
Part No.:
RWR81N2R05FSRSL
Datasheet:
RWR81N2R05FSRSL.pdf
Description:
RES 2.05 OHM 1W 1% WW AXIAL