Vishay Dale RWR81N2R15FSRSL
RWR81N2R15FSRSL
Part No.:
RWR81N2R15FSRSL
Datasheet:
RWR81N2R15FSRSL.pdf
Description:
RES 2.15 OHM 1W 1% WW AXIAL