Vishay Dale RWR81N2R32FSRSL
RWR81N2R32FSRSL
Part No.:
RWR81N2R32FSRSL
Datasheet:
RWR81N2R32FSRSL.pdf
Description:
RES 2.32 OHM 1W 1% WW AXIAL