Vishay Dale RWR81N2R37FSBSL
RWR81N2R37FSBSL
Part No.:
RWR81N2R37FSBSL
Datasheet:
RWR81N2R37FSBSL.pdf
Description:
RES 2.37 OHM 1W 1% WW AXIAL