Vishay Dale RWR81N2R49FSRSL
RWR81N2R49FSRSL
Part No.:
RWR81N2R49FSRSL
Datasheet:
RWR81N2R49FSRSL.pdf
Description:
RES 2.49 OHM 1W 1% WW AXIAL