Vishay Dale RWR81N2R55FSBSL
RWR81N2R55FSBSL
Part No.:
RWR81N2R55FSBSL
Datasheet:
RWR81N2R55FSBSL.pdf
Description:
RES 2.55 OHM 1W 1% WW AXIAL