Vishay Dale RWR81N2R61FSBSL
RWR81N2R61FSBSL
Part No.:
RWR81N2R61FSBSL
Datasheet:
RWR81N2R61FSBSL.pdf
Description:
RES 2.61 OHM 1W 1% WW AXIAL