Vishay Dale RWR81N3010FSRSL
RWR81N3010FSRSL
Part No.:
RWR81N3010FSRSL
Datasheet:
RWR81N3010FSRSL.pdf
Description:
RES 301 OHM 1W 1% WW AXIAL