Vishay Dale RWR81N3400FSRSL
RWR81N3400FSRSL
Part No.:
RWR81N3400FSRSL
Datasheet:
RWR81N3400FSRSL.pdf
Description:
RES 340 OHM 1W 1% WW AXIAL