Vishay Dale RWR81N3480FSBSL
RWR81N3480FSBSL
Part No.:
RWR81N3480FSBSL
Datasheet:
RWR81N3480FSBSL.pdf
Description:
RES 348 OHM 1W 1% WW AXIAL