Vishay Dale RWR81N3520DRS70
RWR81N3520DRS70
Part No.:
RWR81N3520DRS70
Datasheet:
RWR81N3520DRS70.pdf
Description:
RES 352 OHM 1W 0.5% WW AXIAL